Elektromobiļa Nissan Leaf Nismo vadība ir ievērojami uzlabota

03-авг, 12;40 admin 1482
Slavenais elektriskais automobilis Nissan Leaf ir saņēmis ilgi gaidīto atjauninājumu, kas ietekmē gan automašīnas izskatu, gan tā tehniskos parametrus. Automašīnas sporta versija, ko sauc par Leaf Nismo versiju, jau ir sākusies Japānā un drīz būs pieejama citās valstīs.
Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, stūre ir ievērojami uzlabota, kā arī balstiekārtas sistēma, kas kļuvusi mīkstāka. Pievienoti jauni amortizatori, šasijas sistēma ir pilnībā pārveidota un, samazinot pagriezienu, pagriežas. Īpašnieki atzīmē arī dzīvīgāku elektromobiļa kontroli.

Ir pieejamas dažas atjauninātas elektroniskās sistēmas, piemēram, pārskatīta VDC (Vehicle Dynamics Control) vienības programma un TCS. Tas vēl vairāk ietekmē transportlīdzekļa stabilitāti šauros līkumos. 18 collu alumīnija riteņi apvienojumā ar inteliģentu ruļļa vadību piešķir jaunajam Leaf Nismo nepārspējamu vadāmību.
Pamata konfigurācijā mūs gaida 150 Zs motors. (320 Nm) un 40 kW akumulatoru, kas saskaņā ar Japānas mērīšanas standartu ir pietiekams 322 kilometriem. Automašīnas svars ir 1670 kg, un tas vismaz neietekmē tās manevrēšanas spēju un vadāmību.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/