Pārskats par Nissan GT-R atjauninātajā kupejā

09-авг, 15;43 admin 1474
Iespaidīgais sporta auto Nissan GT-R iemīlēsies no pirmā acu uzmetiena. Šī automašīna ir konstruēta ātrumam, un katrs tās elements ir paredzēts, lai izjauktu ceļa ierakstus. Šajā pārskatā runāsim par to, kā darbojas šis tehnoloģiju brīnums un kā tas jūtas braucot.
Patiesībā automašīna ir ārkārtīgi cieta un trokšņaina. Tomēr tas ir jebkura sporta auto grēks, un Nissan GT-R nav izņēmums. Kad jūs uzņemt ātrumu, motors sāk neprātīgi rēkt, un vadītājs tiek iespiests diezgan cietā krēslā, no kura mugura dabiski sāk sāpēt pēc vairākiem apļiem ap trases. Un tas ir maksājums par lielu ātrumu un sportiskiem sasniegumiem, kas, mēs esam pārliecināti, Nissan GT-R nav tālu.

600 zirgspēku GT-R Nismo ar akmens balstiekārtu un saraustīto "robotu" nav paredzēts ērtai braukšanai un ikdienas lietošanai. Protams, daudzi kolekcionāri un sporta automašīnu entuziasti iegādājas šādas skaistules tikai sava izskata dēļ, taču paliek fakts, ka pilsētas režīmā GT-R būs ārkārtīgi neērts transportlīdzeklis.
Pateikt kaut ko par sporta automašīnu ir nepateicīgs darbs. Nissan GT-R ir veiksmīgi reklamēts visā pasaulē un noteikti atradīs savus pazinējus. Trasē tas tiešām ir daudz spējīgs, un tas ir jebkura šāda auto panākumu noslēpums ar profesionāliem braucējiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/