Nissan EV ir pasaulē pirmā elektriskā ātrās palīdzības mašīna

30-авг, 19;23 admin 11 266
Nissan nestāv uz vietas un ir pilnībā iedziļinājies sacīkstēs par pasaules autobūves elektrifikāciju. Ja jūs domājat, ka Nissan bija pirmais ar visplašāk izplatīto Leaf elektrisko automašīnu, tad jūs nezināt visu. Pasaulē pirmā elektriskā ātrā palīdzība, ko sauc par Nissan EV Ambulance, Japānā darbojas jau vairākus gadus.
Īpašā transportlīdzekļa pamatā ir NV400, kas savukārt bija modificēts Renault Master. Zem ātrās palīdzības automašīnas pārsega 55 kW elektromotors. 74,8 hp un 220 N • m, kas ir pilnīgi pietiekami, lai ātri nogādātu pacientus pa Tokijas vai Osakas līdzenajiem ceļiem. Priekšējo riteņu piedziņa automašīnā. Ātrās palīdzības mašīnā kā apdrošināšanas līdzeklis ir uzstādīts rezerves akumulators.

Šī baterija darbina gaisa kondicionieri un dažādas iekārtas, kas nepieciešamas problemātisku pacientu pārvadāšanai. Šajā gadījumā galvenā akumulatora rezerve netiek patērēta, bet pilnībā nodod jaudu motoram.
Šis klusais furgons ir ideāli piemērots privātām klīnikām, glābējiem un citām profesionālām iestādēm. Turklāt šādus transportlīdzekļus var viegli izmantot reģionos, kur trūkst tradicionālās degošās degvielas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/