Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

10-ноя, 19;59 work 1402

Vēl viens Nissan SUV ir parādījies tā dzimtajā Japānas tirgū. Šoreiz mēs runājam par Nissan Note Autech Crossover, kas tika prezentēts tālajā 2020. gadā kā prototips Šanhajas izstādē. Pēc pāris gadiem modelis beidzot tika izlaists, un tam ir vairākas interesantas funkcijas, par kurām mēs runāsim tālāk.

Kā dzinējs automašīna saņēma tradicionālo benzīna dzinēju līniju, ko aktīvi izmanto citi Nissan krosoveri un sedani. Nav jēgas tos uzskaitīt, tāpēc turpināsim. Balstiekārta - neatkarīga daudzsviru, automātiskā septiņu ātrumu pārnesumkārba.


Runājot par ārpusi, tas arī kopē dažus jau esošos japāņu krosoverus, taču lepojas ar svaigu optiku un atšķirīgu radiatora režģa formu. Turklāt modelim ir piederējuši ārkārtīgi kuriozi vieglmetāla diski, kādus neatradīsiet katrā sērijveida krosoverā.

Elektronikas ziņā Nissan Note Autech Crossover ir aprīkots ar modernu multimediju sistēmu, vadītāja palīgiem, pieticīgu autopilotu un zonas klimata kontroli. Joprojām nav skaidrs, vai automašīna parādīsies Eiropas un ASV tirgos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/