Nissan sagatavo Scribante GT-R otrajai sacīkšu sezonai

30-авг, 19;24 admin 11 217
Unikālais sporta auto, kas tika uzbūvēts uz R35 GT-R bāzes, gatavojas atkal iebraukt trasē. Meistariem no Dienvidāfrikas izdevās savākt īstu "monstru", kurš veiksmīgi uzvarēja Simola Hillclimb sacīkstēs Dienvidāfrikā. Tagad mašīna gaida unikālo sacensību otro kārtu, savukārt publiku savukārt gaida skaisti nestandarta, bet apburošā Scribante GT-R kadri.
Scribante Racing komanda kalnainā kāpiena sacensībās darbojās labi un vairākus gadus pēc kārtas iegādājās daudzas sporta automašīnas. Jaunākā komandas iegāde bija Chevron B26 ar Hayabusa V8 motoru un jaudīgu modificētu Porshe 911. Tomēr uzvaru 2019. gadā nesa Nissan GT-R, kuru būtiski pārveidoja Jaunzēlandes kompānija Dodson Motorsport.

Lielisks izskats, dragreisa šasija un jaudīga pusgrieziena transmisija. Pildījums, kas stāvēja kopumā, komandai nodrošināja tiešu ceļu uz uzvaru un tieši šī kalna virsotni.
Tomēr tagad Scribante Racing gaida nākamās sacensības, un automašīnu intensīvi pārbauda uzņēmuma inženieri. Piekare ir noregulēta, un vārsti tiek noregulēti. Turklāt tiek ziņots, ka zem pārsega tiek uzstādīti jauni Wisefab komponenti.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/