Nissan Z Proto vai informācija par uzņēmuma jauno sporta automašīnu

06-сен, 15;03 admin 1507
Baumas par jaunu Z-automašīnu no Nissan kļūst arvien straujākas. Paredzams, ka Nissan Z Proto tiks atklāts ar lielu fanu 16. septembrī, oficiālajā paziņojumā presei paziņoja uzņēmums. Diemžēl teaser video pati automašīna tiek parādīta aptumšotā telpā, kas rada saspringtu intrigu.
Neskatoties uz to, ka Nissan galvenā uzmanība šodien tiek pievērsta krosoveriem un elektromobiļiem, uzņēmums neaizmirst par ātrgaitas automašīnu faniem. Gaidāmais modelis aizstās pašreizējo sporta automašīnu Nissan 370Z, kas sabiedrībai tika prezentēts vairāk nekā pirms desmit gadiem - 2008. gadā. Visbeidzot, sacīkšu trases "vecais vīrs" gaidīja cienīgu pēcteci!

Mainoties paaudzēm, mainīsies spēkstacija. Dabiski aspirēts V6 3,7 VQ37VHR dzinējs, kas ražo 336 ZS un 365 N • m griezes moments pamata versijā nonāks mierā. Starp citu, Nismo versijā kustība bija tikai nedaudz jaudīgāka, un tā ražoja 355 ZS. pie 374 N • m.
Lai gan ir grūti pateikt par jaunā modeļa uzpildīšanu, tomēr daudzas publikācijas saplūst ar turbodzinēju ar 405 ZS. un 475 N • m pamata versijā. Kas attiecas uz transmisiju, visticamāk, tā tradicionāli piedāvās izvēli starp manuālo un automatizēto pārnesumkārbu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/