Nissan gatavojas pat leģendāro Maxima padarīt elektrisku

30-авг, 19;26 admin 1296
Leģendārais Nissan Maxima bija un joprojām ir viens no populārākajiem japāņu autoražotāja sedaniem. Kas to būtu domājis, ka šis mūžīgais modelis joprojām tiek ražots daudzās ražošanas līnijās ASV un Eiropā. Tomēr kļuva zināms, ka tiek gatavots nozīmīgs visas sērijas atjauninājums.
To pastāstīja Ašvani Gupta, kurš strādā Nissan par galveno operāciju vadītāju. Pēc Ašvani teiktā, lielāko daļu darba veic Amerikas Savienotajās Valstīs, kur sedana koncepcija tiek pilnībā pārveidota un tiek izstrādāti jauni komponenti un komponenti. Nav skaidrs, vai jaunā automašīna saņems klasisko nosaukumu Maxima, vai tiks pārdēvēta.

Iespējams, zīmola vēsture, kas sākās 1980. gadā, turpināsies. Daži iekšēji spekulē, ka atjauninātais modelis būs elektrisks, kas parasti ir loģiski, ņemot vērā visu vadošo autoražotāju vispārējo interesi par elektromobiļu tēmu.
Visticamāk, ka šī automašīna būs flagmaņa loma, un tā tiks izlaista 2022.-2023. Aptuveni tajā pašā laikā gaidāma uzņēmuma Nissan Altima, pašreizējā vadošā sedana, pārveidošana un pārveidošana. Šis modelis noteikti paturēs iekšdedzes motoru arī pēc modeļa pārveidošanas, tāpēc visas cerības uz pilnīgi elektrisku sedanu paliek Maxima.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/