Nissan Titan plāno izgatavot eklektromobili

29-ноя, 14;22 admin 1209
Elektriskie pikapi arvien vairāk iekļūst Amerikas un Austrālijas tirgos, kur šim virsbūves tipam ir vislielākais pieprasījums un visplašākais tirgus. Nissan nolēma sekot šai tendencei un pārveidoja savu Titan par elektrisko vilci. Tajā pašā laikā elektrostacija, visticamāk, tiks iegādāta Detroitā reģistrētajā uzņēmumā Hercules Electric Vehicles.
Mēs runājam par Hercules Alpha elektrostaciju, kas garantē 483 kilometru attālumu ar vienu uzlādi. Šajā gadījumā jaudīgu elektromotoru pāra kopējā jauda ir 1010 zirgspēki. Paātrinājums simtiem ar šādu jaudu prasīs tikai 4 sekundes, un maksimālais ātruma ierobežojums ir 193 kilometri stundā.

Jāatzīmē, ka šie skaitļi ir diezgan iespaidīgi un ir diezgan salīdzināmi ar labākajiem elektrisko pikapu modeļiem šobrīd ASV tirgū. Jaunais modelis tiks saukts par Hercules Alpha, kas diezgan atbilst automašīnas garam un jaudai.
Šobrīd notiek aktīvas sarunas ar elektromotoru piegādātāju no Detroitas. Ja uzņēmumiem izdosies panākt vienošanos, nākamajos gados pirmajās automašīnās būs redzami tirdzniecības centru vitrīnas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/