Nissan tagad pieņem elektrības autostāvvietu

30-авг, 19;28 admin 1327
Līdz ar augustā Jokohamā atvērto Inovāciju paviljonu, Nissan pilnībā izmanto EV motīvu un visu, kas ar to saistīts. Izstādi apmeklētājus gaidīja visdažādākie eksponāti un jaunumi, taču pārsteidzoši jauninājumi sākās jau stāvlaukumā, kur tā vietā, lai samaksātu par stāvvietu skaidrā naudā, varēja norēķināties ar elektrību.
To darot, jūs varat dalīties ar enerģiju no akumulatora padeves. Pats transportlīdzekļa-tīkla (V2G) un transportlīdzekļa-mājas (V2H) jēdziens nozīmē tādu elektromobiļu attīstību, kas mijiedarbosies ar vietējiem elektrotīkliem un lieko nepieprasīto enerģiju atgriezīs tīklā.

Kā atzīmēja izstādes direktors, šādi jēdzieni apmeklētāju acīs bieži ir futūristiski, taču tie bieži tiek iedzīvināti vienā vai otrā formā. Tāpēc nākotnē mēs varam gaidīt plašu elektrisko transportlīdzekļu tīklu, kas mijiedarbojas ar tehnoloģijām un elektrotīkliem un nodrošina reālu ekosistēmu.
Tāpat, pateicoties Nissan Energy Share un Nissan Energy Storage sistēmu attīstībai, iepriekš aprakstītā nākotne ar katru gadu tuvojas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/