Nissan Altima Hybrid, uzņēmuma pirmā hibrīda, vēsture

17-авг, 13;36 admin 1554
Pirmā Nissan hibrīdautomašīnas vēsture, kuru pamatoti var uzskatīt par to pašu pirmo soli pretim pilnīgi elektriskajam Leaf, sākās 2007. gadā. Toreiz uzņēmuma vadība parakstīja līgumu ar Toyota. Sāncensis deva Nissan kādu tehnoloģiju, kas veiksmīgi pārbaudīta dažādās Prius modifikācijās.
Šīs sadarbības rezultātā tika iegūts Nissan Altima Hybrid, kuru darbināja 2,5 litru benzīna motors un 30 kW elektriskā piedziņa. Tiek lēsts, ka šasijas kopējā jauda ir 198 Zs. Tāpat kā jebkurā hibrīdauto, arī Altima ir niķeļa-metālu hidrīda akumulatori, kas spēj uzglabāt enerģiju, bremzējot transportlīdzekli.

Ja degvielas patēriņš ir 6,7 litri uz simtu jauktā režīmā, Nissan Altima noteikti nav sasniegums hibrīdauto. Tomēr tas ļāva uzņēmuma dizaineriem apgūt tehnoloģijas un deva lielu ieguldījumu visaelektriskā Nissan Leaf, kas pārdošanā Japānā nonāca 2009. gadā, turpmākā parādīšanās.
Papildus Altima uzņēmumā Tino autobusos tiek izmantotas hibrīdas sistēmas, kas ievērojami veicina CO2 izmešu samazināšanu atmosfērā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/