Novērtēsim jauno Nissan Qashqai ar Eiropas restorānu

09-авг, 15;36 admin 11 263
Nissan Qashqai nesen saņēma pārveidotu versiju Eiropas tirgū, kur tai ir pietiekami daudz konkurentu ar asiem zobiem. Pēc statistikas datiem automašīnai jau ir laba pozīcija, apdzenot, piemēram, Volkswagen Tiguan, taču Kia Sportage joprojām ir vadošā 5 populārāko Eiropas krosoveru skaitā. Kas mūs sagaida atjauninātajā Kashkai versijā?
Pirmkārt, zīmols mainīja savu vārdu uz X-Trail, lai gan bāze un lielākā daļa tehnisko uzlabojumu migrēja tieši no iepriekšējās Qashqai paaudzes. Ir daudz vienotu detaļu, kas neapšaubāmi ietekmēs automašīnas apkopi.

Izskats kopumā atgādina tā priekšgājēju, taču bamperi, motora pārsegs un jaunā optika ir ievērojami uzlaboti. 19 collu riteņi atsvaidzināja SUV izskatu, taču atstarpes starp spārniem un pārsegu varēja būt mazāki. Sāpīgi milzīgas spraugas piespiež durvis un pārsegu slīdēt, kas darbībai nelabvēlīgi ietekmē.
Dzinēju klāsts tradicionāli tiek sadalīts benzīnā un dīzeļdegvielā. Turklāt pēdējais vairs netiks instalēts klasiskajā Qashqai. Salona iekšpusē ir liels skārienpaliktņa ekrāns un cietie sēdekļi. Kopumā interjers izskatās kārtīgs, bet es gribētu lielāku komfortu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/