Laba Nissan Sentra sedana testa brauciens ar testa braucienu

09-авг, 15;41 admin 11 271
Nissan nākamais pieņemamais sedans rada pārsteidzoši pozitīvu iespaidu. Viņš ir labs no ārpuses, pievilcīgs no iekšpuses un diezgan dinamisks trasē. Tajā pašā laikā automašīna ir skaidri novietota kā automašīna ikdienas lietošanai ar pieņemamām cenām un daudziem apdares līmeņiem.
Nissan Sentra, kuru saņēmām testa braucienam, ir aprīkots ar 117 ZS benzīna motoru. un 158 Nm griezes momentu. Pat ar nelielu spiedienu uz gāzes pedāli dzinējs sāk pārliecinoši iegūt impulsu un masveida kupeju sasniegt vajadzīgajā ātrumā. Tajā pašā laikā salonā ir diezgan kluss, un motora murmulis praktiski neizsmeļ kluso dialogu ar sarunu biedru aizmugurējā sēdeklī.

Sentra ir laba arī pagriezienos. Balstiekārta lieliski izpilda sliežu nevienmērīgumu, un saprātīgie ruļļi ļauj diezgan maigi iekļūt stūros.
Arī salonā viss ir pilnīgā kārtībā. Informācijas panelis ir analogs, bet diezgan jauks. Kopumā tiek radīts iespaids par visa interjera ierobežotu precizitāti un vieglu taupību. Es gribētu atzīmēt arī sēdekļus, kuriem ir ērts uzstādījums un pietiekams maigums ērtai braukšanai lielos attālumos.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/