Atklāta Nissan Magnite kompaktā koncepcija

03-авг, 12;43 admin 1508
Nesen Indijā tika demonstrēta izstādes automašīna Nissan Magnite, kas tika prezentēta virtuālās konferences formātā. Gaidāmās automašīnas koncepcija, kas parādīsies 2021. gada janvārī un tiks ražota RNAIPL automašīnu rūpnīcā Oragadamā, ļoti patika visiem pasākuma apmeklētājiem.
Automašīna ir paredzēta ražošanai visā pasaulē, taču oriģinālā partija tika izstrādāta, paturot prātā Indijas klientus. Japānas autoražotājs uzsvēra modeļa pielāgošanas iespēju konkrētam tirgum un vēlreiz pateicās testēšanas komandai, kas deva ieguldījumu prezentētās koncepcijas attīstībā.

Magnēta tehniskie parametri joprojām ir noslēpums, un pats uzņēmums prezentācijas laikā sniedza neskaidrus paziņojumus par pagrieziena punktu automobiļu rūpniecībā un jauna premium klases automašīnu laikmeta sākumu. Tomēr joprojām ir dažas detaļas.
Nissan Magnite tiks veidots uz CMF-A platformas, kas tiek izmantota arī Triber un Renault Kwid modeļos. Zem pārsega viņi uzstādīs pieticīgus motorus ar litru tilpumu 72 un 95 ZS. Motors darbojas kopā ar piecu ātrumu manuālo pārnesumkārbu, bet Xtronic variators var tikt uzstādīts arī par papildu samaksu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/