Nissan GT-R Offroad parādīja sporta automašīnas nestandarta lietojumu

03-авг, 12;47 admin 11 257
Classic Youngtimers Consultancy, holandiešu klasisko sporta automašīnu tālākpārdevējs, ir veicis neparastu Nissan sporta automašīnas noregulēšanu. Jaunais Nissan GT-R Offroad projekts “Godzilla 2.0” tiek pozicionēts kā apvidus automobilis 95 tūkstošu eiro vērtībā.
Tomēr šis nav pirmais šāds tuninga studijas projekts. Tātad, 2018. gadā Bentley Continental GT ar 560 zirgspēku jaudu W12 6.0 vienību tika pārveidots par līdzīgu bezceļa versiju. Nissan GT-R Offroad ir 3,8 biturbo seši, kas spēj nodrošināt 600 Zs jaudu. jauda, kas ir 125 Zs. vairāk nekā standarta modelis. Pilnpiedziņas transmisija un sešu pakāpju robots veic labu darbu uz netīrumiem un pat smilšainām trasēm, atbrīvojot sporta automašīnas potenciālu reālos bezceļa apstākļos.
Saskaņā ar testiem automašīnas dinamika ir diezgan salīdzināma ar Nismo, un tai ir līdzīga aerodinamika. Nissan GT-R Offroad var paātrināties līdz simtiem kilometru trīs sekundēs, un automašīnas izskats atbilst tās apbrīnojamajai jaudai. Tagad ir atvērts ierobežotās versijas priekšpasūtījums, un mēs esam pārliecināti, ka šis modelis būs lielisks kolekcijas priekšmets daudziem sporta auto cienītājiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/