Nissan Ariya - jauns slavenā Japānas koncerna elektriskais krosovers

03-авг, 12;44 admin 11 311
Atbilstoši Nissan Next stratēģijai koncerns arvien vairāk un vairāk koncentrējas uz elektromobiļu modeļiem, pakāpeniski paplašinot savu klāstu uz premium sektoru. Piemēram, uzņēmums nesen atklāja Nissan Ariya, jaunu elektrisko krosoveru ar satriecošu dizainu un modernām sistēmām.
Paredzams, ka modelis tiks piegādāts ar priekšējo vai visu riteņu piedziņu. Šajā gadījumā motoru skaits nemainās. Priekšējo riteņu piedziņas Ariya gadījumā abi motori pievadīs griezes momentu priekšējai asij. Jaunā sistēma e-4ORCE efektīvi sadalīs motoru jaudu braukšanas laikā un pielāgosies braukšanas stilam un veidam.

Katra no motoriem jauda ir 217 Zs. ar griezes momentu 300Nm. Tas ļauj jums piespiest simtu 7,5 sekundēs. Runājot par akumulatoru, tā 65 kW jauda ir pilnīgi pietiekama WLTP cikla 360 kilometriem. Pilnpiedziņas versija ir aprīkota ar 87 kW akumulatoru, un tās darbības rādiuss ir 500 km atbilstoši WLTP ciklam.
Automašīnas izskats nav slavējams. Gludās līnijas un askētiskais siluets atbilst elegantajam interjeram ar pilnībā elektronisko informācijas paneli. Mašīna ir aprīkota ar modernām tehniskām sistēmām un ir viegli lietojama.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/