Nissan Tiida modernizēts Ķīnas tirgum

03-авг, 12;48 admin 11 279
Nissan Tiida parādījās Ķīnas tirgū jau tālajā 2011. gadā. Eiropā automašīna tika ražota ar nosaukumu Pulsar, taču pēc diviem gadiem tā ražošana tika pārtraukta. Arī ASV tirgū modelis nav guvis lielu popularitāti patērētāju vidū. Bet Ķīnā Tiida ir ne tikai pieprasīta, bet arī saņem pelnītu modernizāciju.
Saskaņā ar statistiku, Ķīnas tirgus ir gatavs katru gadu patērēt desmitiem tūkstošu marku automašīnu. Tātad 2017. gadā tika pārdoti 78 000 automašīnu, 2018. gadā - 59 000, bet 2019. gadā - 76 000. Nissan vadība nolēma veikt nelielus uzlabojumus, lai modeli atjauninātu. Lielākā daļa jauninājumu ir saistīti ar divu toņu krāsu, jauniem drošības elementiem un atjauninātu multivides sistēmu.

Īpaša uzmanība tika pievērsta CTA sistēmas ieviešanai, kas informē autovadītāju par iespējamiem šķēršļiem un traucējumiem, braucot atpakaļgaitā. Turklāt ir uzstādīti sensori LDW, BSW un IEB, kas ir atbildīgi par joslas uzraudzību, neredzamo zonu uzraudzību, kā arī nodrošina automātisku bremzēšanu.
Zem pārsega joprojām atrodas 1,6 litru benzīna motors ar 122 ZS. un piecu ātrumu manuālā pārnesumkārba ar Xtronic variatoru. Maksimālais paātrinājums ir 179 km / h, un degvielas patēriņš ir aptuveni 5,3 litri uz simtu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/