Jaunās litija baterijas Nissan veiksmīgi reklamē

30-авг, 19;21 admin 11 213
Nissan vai drīzāk tā inženieri izgudroja polimēru akumulatoru tehnoloģiju ar bipolāru struktūru, kas ievērojami palielina enerģijas nesēju efektivitāti un ļauj reizināt uzlādes un izlādes ciklu skaitu. Šo tehnoloģiju sāk veiksmīgi ieviest tirgū, un tā var kļūt par vēl vienu pavērsienu elektromobiļu vēsturē.
Šo tehnoloģiju plaši izmanto arī stacionārās uzglabāšanas stacijās, kas ir aprīkotas ar modernām mājām ar Saules sistēmām. Šis daudzsološais tirgus daudzējādā ziņā pārklājas ar elektrisko transportlīdzekļu tirgu.

Saskaņā ar to tehnoloģisko pildījumu šīs baterijas ir jaunās paaudzes litija jonu baterijas. To ražošana ir ievērojami lētāka, un nav nepieciešama pastāvīga temperatūras kontrole. Tomēr ir arī grūtības. Jo īpaši milzīgais tilpums un svars vēl neļauj mums runāt par bipolāru akumulatoru masveida izmantošanu mūsdienu pasažieru automašīnās.
Tomēr tehnoloģija nestāv uz vietas, un mēs esam pārliecināti, ka Nissan inženieri noteikti atradīs veidu, kā iegūt vairāk enerģijas ar mazāk akumulatora. Galu galā tas joprojām notiks vienā no vadošajiem uzņēmumiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/