Aizmugures sēdekļa vadītājs? Jauns pavērsiens autopilota attīstībā

17-авг, 13;38 admin 1515
Nissan aktīvi strādā pie pašpiedziņas sistēmām, un Detroitā šogad atklātā koncepcija var būt jauns pagrieziena punkts pašpiedziņas automašīnu attīstībā. Prototips ir sedana un krosovera krustojums, un pats korpuss pārliecinoši balstās uz milzīgiem 22 collu riteņiem.
Transformatoru salons ir pārdomāts līdz mazākajai detaļai. Viss salocās un izkliedējas ar pirksta pieskārienu. Bet mēs, protams, esam ieinteresēti autopilota funkcijā. Aktivizējot, stūre automātiski pārvietojas uz informācijas paneli, un lukturu slīpmašīnas kļūst gaiši zilas, lai gājējus informētu par aktīvo autopilotu.

Šajā gadījumā vadītājs var ērti pāriet uz aizmugurējo sēdekļu rindu un veikt savu biznesu. Automašīna ir aprīkota ar sistēmu Nissan Invisible-to-Visible, kas paredz pat tos šķēršļus, kuriem nav piekļuves konkrētās automašīnas sensoriem. Tas būs iespējams, pateicoties datu pārsūtīšanas tehnoloģijai no citām mašīnām.
Automašīna ir pilnībā elektriska un aprīkota ar motoru pāri ar kopējo jaudu 490 ZS. un 799 Nm griezes momentu. Ar vienu uzlādi prototips spēj nobraukt vairāk nekā 600 kilometrus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/